2020.06.05

TÁJÉKOZTATÁS A 2020/2021. TANÉVRE TÖRTÉNŐ KÖZÉPFOKÚ ISKOLAI BEIRATKOZÁSRÓL

Kedves Leendő Kilencedik Osztályos Tanulók!

Az AM DASzK, Sellyei Mezőgazdasági Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiumába beiratkozás időpontja 2020. június 23-a. 08:-16:00-ig.

A beiratkozás történhet:

személyesen

tanuló szülője vagy törvényes képviselőjével.

-elektronikus úton is az EKRÉTA ügyintézés felületén is.

HOZZA MAGÁVAL: (általános iskolai bizonyítvány, TAJ kártya, oktatási azonosító kártya, személyigazolvány, lakcímkártya, adókártya, orvosi kiskönyv, normatív kedvezmény iránti igény kitöltve és jogosultság igazolása (csak jogosultak), a mellékelt adatlapot kitöltve, diákigazolvány igényléséhez NEK azonosító adatlap).

TANULÓ TEENDŐI DIÁKIGAZOLVÁNY IGÉNYLÉS ESETÉN:

1 Lépés: A tanuló elmegy a lakóhely szerinti illetékes OKMÁNYIRODÁBA, ahol felveszik a fényképét és aláírását.

Az Okmányirodában a következő iratokat kell bemutatni: Személyigazolvány, vagy útlevél, vagy jogosítvány és lakcímkártya.

A tanuló kap egy Nemzeti Egységes Kártyarendszer (NEK) adatlapot, melyen szerepel egy 16 karakterből álló NEK azonosító. Ezt az adatlapot a tanulónak kell megőriznie és bemutatni iskolánkban!

AZ OKMÁNYIRODAI SZOLGÁLTATÁS INGYENES!

2. Lépés: A tanuló bejelenti a Diákigazolvány igénylését az iskolában

Az ügyintézőnek megadja a (NEK) adatlapon szereplő 16 karakterből álló NEK azonosítót.

SZERETETTEL VÁRUNK MINDENKIT JJJ

2021  Déli ASzC Sellyei Mezőgazdasági Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium   globbersthemes joomla templates