background
logotype
image1 image2 image3

OSZTÁLYOK 

 

 

9/A

Osztályfőnök: Deák János

Balázs Attila
Balogh Adrián Márió
Bogdán Gábor
Bogdán József
Cselle Lajos
Csike Dániel
Csonka Szilárd
Dajka Henrik
Fábos Jenő
Földi Dániel
Gáspár Norbert
Jakab Adrián
Jovánovics Bálint
Katics Szilárd Szilveszter
Kecze Szabolcs
Kiefer Axel
Kiss István
Klózer István
Kovács Csaba
Kovácsovics Attila
Kővári Gergő Márk
Kövecses Dániel
Orsós Antal
Orsós János
Pavlovics Zsombor
Rónás Tibor
Simonics Gábor
Szabó Márján Márk
Takács Zoltán Balázs
Tatai Dániel
Varga Balázs
Viljovác Attila
Vörös Botond Attila
Zuhancsik Roland

 

9/B

Osztályfőnök: Vitári Judit

Bogdán Barnabás
Bogdán Georgina
Domján Diána Anna
Duka Nikolett
Farkas Dóra
Fülöp Fruzsina
Gágó Bianka
Ignácz Veronika
Kárász Debóra
Kecze Szabína
Kiss Terézia
Kis Valéria
Kövesi Regina
Lehel Henrietta Ivett
Márkus Mária Éva
Nagy Alexandra Szonja
Orsós Pál Imre
Petrovics Emília Anna
Petrovics Patrik Márió
Pópé Máté
Schobloher Valentina Ida
Surányi Zoltán
Vadász Barbara Beáta

 

10/A

Osztályfőnök: Kustos Tibor

Anika Viktor
Balog Gábor
Egervári Norbert
Erb Adrián
Fülöp Viktor
Gazdag András
Hoffer Zoltán
Horváth Szabolcs
Kalányos Dániel Zoltán
Martin Csaba János
Molnár Tamás
Orsós Dávid
Orsós József
Pekár Márió
Pintér Adrián Krisztofer
Sipos Krisztián Márk
Szabó Gábor
Tóka Erik

 

10/C

Osztályfőnök:Martini József

Bakó Dániel Zoltán
Bíró Dávid Zoltán
Gyúró Levente
Heller Kitti
Hoffer József Máté
Horváth István Norbert
Járvás Attila
Kolompár Mária
Mikulás Miklós Máté
Nagy Bálint
Orsós Fanni Emese
Óvári Alexandra
Perecz Patrik Tibor
Varga Ákos
Vincze Soma Bálint

 

 

11/A

Osztályfőnök: Géczi Zsolt

Bauer Richárd György
Deli Patrik
Gál Róbert
Géczi Gergő
Greguricz Dániel Pál
Hideg Ákos Márk
Horváth László
Kalányos Patrik
Kring Ferenc Dénes
László Ádám Dániel
Márkus Tibor
Nagy Dezső
Sipos Zoltán
Ungvári Dorián

 

11/B

 Osztályfőnök:Csonka Sándor

Bálizs Anikó
Katics Zsolt Olivér
Nagy Melinda Andrea
Orsós Sándor Gábor
Pál Krisztina Andrea

 

11/C

Osztályfőnök: Antal János

Benedek Mátyás
Berta Gergely 
Bíró Sándor
Bulik-Horni Hajnalka
Nikolics Eszter
Orsós Zoltán
Papp Gergő
Perjás Milán
Rónás Noémi
Tóth Gábor László
Varga Máté Adrián

 

 

12/C

Osztályfőnök:Tóth-Poros Eszter

Berta Attila 
Gazdag Jázmin
Jelics Miklós
Kecskés Péter
Kovács Bence
Orlovics Tamás
Palkovics Gábor Milán
Pankotai Emese
Schutzmann Roland
Szűcs Attila
Várnai Viktor
Velzer Ákos

  

13/E

Osztályfőnök:Csőke Edit

Barabás Richárd
Bogdán László
Deres Viktor
Eilingsfeld Krisztián
Frey Dávid
Márton Patrik
Matoricz Dalma
Pál Ervin
Schutzmann Roland
Szűcs Gergely 

 

14/T

Osztályfőnök: Rédling Zoltán

Babarczi Bence
Berta Erik
Láng Boglárka
Nagy Péter Dávid
Török Péter László
Zsebe György Ádám

 

 

2018  FM DASzK, Sellyei Mezőgazdasági Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma   globbersthemes joomla templates